Elektro-Mm Tomasz Wypych

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jesteśmy firmą instalatorską, której działalność opiera się na dwóch filarach: usługach elektrycznych i systemach zabezpieczeń.

Specjalizujemy się w montażu, przeglądzie i naprawie instalacji elektrycznych oraz w wykonawstwie alarmów, telewizji przemysłowej i monitoringu.

Świadczymy również usługi w zakresie montażu sieci komputerowych i instalacji IT.

W naszym zakładzie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy znają się na swoim fachu.

Dotrzymujemy wyznaczonych terminów oraz dbamy o bezpieczeństwo i wysoki standard naszych realizacji.

Nie ma dla nas zadań niemożliwych.

Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej działalności w pełni sprostały wymaganiom naszych Zleceniodawców.

Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu, ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji oraz bardzo dobra znajomość rynku usług instalatorskich sprawiają, że jesteśmy godnym polecenia partnerem do współpracy.

Obsługujemy osoby prywatne i klientów biznesowych z województw łódzkiego i śląskiego.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz bogatej praktyce zawodowej sprawnie i fachowo zamontujemy instalacje elektryczne w domach prywatnych, w mieszkaniach, w budynkach użyteczności publicznej, w magazynach, obiektach przemysłowych itd.
Specjalizujemy się również w zakładaniu sieci światłowodowych na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze znamy przepisy prawa instalatorskiego, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i wysoki standard naszych realizacji.
W ramach prowadzonej działalności sprawnie i skutecznie zamontujemy lampy, włączniki i osprzęt w domach, mieszkaniach, lokalach i budynkach użytkowych na terenie województw łódzkiego i śląskiego.
Opierając się na naszym doświadczeniu bezpiecznie i profesjonalnie podłączamy kuchenki elektryczne.
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i bogatej praktyce zawodowej mamy pewność, że wykonane przez nas instalacje internetowe będą działały sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas.
W ramach naszej działalności zamontujemy instalacje alarmowe. Specjalizujemy się również w ich naprawie, konserwacji i modernizacji.
Specjalizujemy się także w zakładaniu monitoringu. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, podczas realizacji obowiązków jesteśmy precyzyjni i dokładni, dzięki czemu efekt końcowy sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom Zleceniodawców.
W ramach naszej działalności zamontujemy także telewizję przemysłową. Podczas realizacji zleceń wykorzystujemy jedynie sprzęt i narzędzia najwyższej jakości, co wpływa na standard naszych usług instalatorskich.
Nasza firma specjalizuje się również w montażu anten satelitarnych. Każde zlecenie wykonujemy z zaangażowaniem, na najwyższym poziomie i w wyznaczonym terminie.
W ramach prowadzonej działalności wykonamy dokładne pomiary elektryczne na zlecenie osób prywatnych i klientów biznesowych.
Na zlecenie osób prywatnych i klientów biznesowych z województw łódzkiego i śląskiego wykonamy dokładny i precyzyjny przegląd instalacji elektrycznych.
Specjalizujemy się również w kompleksowej wymianie elektryki. Dbamy o solidność i precyzję realizacji zleceń. Przestrzegamy prawa instalatorskiego, co wpływa na trwałość i bezpieczeństwo ich użytkowania.