Drukarnia AnCz

  • 4.33 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Drukarnia Ancz powstała z myślą o klientach ceniących wysoką jakość oraz swój cenny czas.
Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz wiedza umożliwiają nam wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie.
Druk offsetowy, cyfrowy i wielkoformatowy nie mają przed nami tajemnic, zaś nasza introligatornia pozwala spełnić Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, stale poszerzamy i udoskonalamy park maszyn ażeby jeszcze lepiej świadczyć swoje usługi.
Nasza jakość nie wymaga reklamy.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.


Kartki świąteczne
W ramach naszej oferty zajmiemy się zaopatrzeniem firm oraz instytucji w rozmaite kartki świąteczne, gdzie istnieje możliwość wykonania nadruków z logiem firmy. Gwarantujemy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.
Pieczątki kieszonkowe
Pieczątki kieszonkowe świetnie sprawdzą się w podróży. Są niezwykle poręczne i wygodne w użyciu. Wysoka jakość oraz trwałość umożliwia ich trwałe użytkowanie.
Standy
Stany uatrakcyjnią stoisko targowe, ponieważ swoim wyglądem oraz funkcją eksponowania towarów przyciągną uwagę potencjalnych klientów.
WIZYTÓWKI
Wizytówka nie tylko świadczy o firmie, ale jest także poręcznym i wygodnym źródłem informacji. Liczy się nie tylko jej wygląd oraz prezencja, ale także profesjonalne wykonanie z najwyższej jakości materiału.
SEGREGATORY
Segregatory wykonane przez naszą firmę pozwolą zachować ład i porządek w dokumentacji w Państwa przedsiębiorstwie. Efektowne wykonanie z najwyższej jakości materiału zagwarantuje Państwu wieloletnie użytkowanie.
ULOTKI
Ulotki pełnią funkcję nie tylko informacyjną, ale także reklamową i promocyjną. Ważne jest jej wykonanie, prezencja oraz forma. Nasza drukarnia sprawi, że państwa ulotki przyciągną uwagę oraz zainteresują każdego klienta.
TECZKI
Teczka ułatwia utrzymanie ładu i porządku w dokumentacji każdej firmy i przedsiębiorstwa. Wykonane z różnych materiałów oraz w procesie najnowszych technologii zagwarantują trwałość oraz wygodę w użytkowaniu.
BLOCZKI SAMOKOPIUJĄCE
Dzięki bloczkom samokopiującym wykonanie kopii i oryginału staje się błyskawiczne i wygodne. Gwarantujemy Państwu bloczki wykonane z najwyższej jakości materiału w atrakcyjnej cenie.
WOBBLERY/KIWAKI
Wobblery i kiwaki skutecznie przyciągną uwagę każdego klienta skutecznie zachęcając go do zakupu. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu najwyższej jakości produkty, które z roku na rok cieszą się coraz większym zaufaniem oraz zadowoleniem Klientów.
KSIĄŻKI I ALBUMY
Książki i albumy wykonane przez naszą drukarnie są nie tylko wykonane z najwyższej jakości materiału ale także przy użyciu najnowszych technologii, dzięki czemu są nie tylko efektowne i eleganckie ale także solidne i trwałe. Jesteśmy pewni, że sprostają wymaganiom nawet najbardziej surowych klientów.
PAPIER FIRMOWY
Papier firmowy świadczy o firmie, kształtuje jej wizerunek. Nasza drukarnia gwarantuje Państwu nie tylko wysoką jakość wykonania produktu, ale także ich efektywność i zachwycający wygląd.
KOPERTY
W ramach naszej oferty zajmiemy się wykonaniem kopert z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu będą efektowne, przyciągające uwagę i proste w użytkowaniu.
OPAKOWANIA
Opakowanie pełni funkcję ochronną, informacyjną oraz estetyczną. Nasza firma wykona opakowania, które będą solidne i trwałe a ponadto efektywne i przykuwające uwagę, dzięki czemu sprostamy nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.
GADŻETY
Gadżety pełnią rolę promocyjną. Mają za zadnie przyciągnąć uwagę klienta, zainteresować go, utożsamić produkt z daną marką, usługą. Oferujemy Państwu atrakcyjne gadżety, które są trwałe i efektowne.
IDENTYFIKATORY
Identyfikatory wyprodukowane przez naszą firmę są nie tylko trwałe, ale także efektowne, dzięki czemu sprostają wymaganiom każdego naszego Klienta.
TABLICZKI PRZYDRZWIOWE
Tabliczki przydrzwiowe mają za zadanie informować obserwatora a ponadto są pewnego rodzaju wizytówką firmy. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu wysokiej jakości tabliczki, które są niezwykle trwałe i efektowne.
TORBY PAPIEROWE
W dbałości o środowisko naturalne oferujemy Państwu wysokiej jakości torby papierowe, które są niezwykłe solidne.
FOLDERY/KATALOGI
Katalog lub folder jest świetną metodą przedstawienia oferty danej firmy lub przedsiębiorstwa w atrakcyjny dla klienta sposób. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wykonania oraz efektywny i estetyczny wygląd produktu.
PLAKATY
Plakaty pełnią funkcję informacyjną, propagującą, dlatego ważny jest ich wygląd oraz wykonanie. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość materiałów oraz użycie tylko najnowszych technologii dzięki czemu plakaty są efektowne i odporne na zniszczenia.
AFISZE
Afisz informuje o zdarzeniach kulturalnych i społecznych. Nasza firma gwarantuje Państwu solidne i fachowe wykonanie, dzięki czemu produkt będzie nie tylko efektowny ale także odporny na zniszczenia.
NAKLEJKI WIELKOFORMATOWE / FOTOTAPETY
Naklejki wielkoformatowe czy też fototapety tanio i efektownie zmienią Twoje mieszkanie nie do poznania. Oferujemy Państwu wykonanie każdego produktu przy użyciu tylko najnowszych technologii oraz najwyższej jakości materiału.
NAKLEJKI/ ETYKIETY NA PŁYTY CD/DVD
W ramach naszej oferty proponujemy Państwo wysokiej jakości naklejki oraz etykiety na płyty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
NAKLEJKI NA SZYBY PRZEZROCZYSTE OD ŚRODKA
Naklejki te świetnie urozmaicą i uatrakcyjnią wnętrze każdego pomieszczenia. Nasza firma dotrzyma wszelkich starań aby produkt ten zyskał Państwa zaufanie oraz zadowolenie.
KARTY DAŃ / MENU
Karta dań lub menu świadczy o ekskluzywności oraz jakości danej restauracji. Nasza firma wykona je z najwyższej jakości materiału oraz w procesie najnowszych technologii, dzięki czemu sprosta wymaganiom nawet najsurowszych klientów.
DYPLOMY / CERTYFIKATY
Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości dyplomy i certyfikaty które uwieńczą Państwa sukces i starania w sposób godny i efektowny.
DRUKI OKOLICZNOŚCIOWE / ZAPROSZENIA
Nasza firma w ramach swojej oferty proponuje Państwu wysokiej jakości druki okolicznościowe oraz zaproszenia które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.
KARNETY
Nasze karnety zostały wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów dzięki czemu są nie tylko efektowne ale także odporne na zniszczenia.
BILETY / WEJŚCIÓWKI
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu wysokiej jakości bilety i wejściówki, które są trwałe i odporne na zniszczenia. Wykonane są z najlepszych materiałów oraz w procesie najnowszych technologii dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu 100% zadowolenia i satysfakcji.
TABLICE REKLAMOWE (SZYLDY / KASETONY)
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu tablice reklamowe takie jak szyldy i kasetony, które przyciągną uwagę każdego klienta promując i reklamując Państwa usługi, firmę, produkt czy lokal.
REPRODUKCJE / FOTOGRAFIE/OBRAZY
Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości reprodukcje, obrazy oraz fotografie, które sprostają wymaganiom każdego Klienta.
FLAGI
Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość usług umożliwia nam produkcję flag na najwyższym poziomie. Duże zainteresowanie naszych klientów jest dowodem naszego profesjonalizmu oraz fachowości.
GAZETKI / GAZETY
W naszej ofercie znajdą Państwo gazetki i gazety, które świetnie sprawdzą się w roli zarówno informacyjnej jak i promocyjnej. Wykonane są z najwyższej jakości materiału dzięki czemu ich jakość nie wymaga żadnej reklamy.
KALENDARZE TRÓJDZIELNE
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu kalendarze trójdzielne, które słyną z wysokiej jakości, atrakcyjnego wyglądu oraz trwałości. Gwarantujemy Państwu 100% satysfakcji oraz zadowolenia.
KALENDARZE JEDNOPLANSZOWE
Kalendarze te są niezwykle popularne, głównie ze względu na prostotę użytkowania oraz skromny ale efektowny wygląd. Nasze kalendarze wykonane są z najwyższej jakości materiału oraz przy użyciu sprawdzonych technologii.
KALENDARZE WIELOPLANSZOWE
Kalendarze wielkoplanszowe nie tylko ułatwiają organizację pracy oraz codziennych obowiązków ale także przykuwają uwagę swoim eleganckim i efektywnym wygładem. Proste w użytkowaniu i odporne na zniszczenia zdobyły zaufanie tysięcy klientów.
KALENDARZE KSIĄŻKOWE
Kalendarze książkowe są świetną alternatyw dla klienta wymagającego, eleganckiego, który pragnie mieć wszystko zaplanowane. Prostota użytkowania, wspaniały i estetyczny wygląd oraz trwałość czynią ten produkt niezwykle popularnym.
PIECZĄTKI
Pieczątka jest produktem, który obowiązkowo musi posiadać każda instytucja, firma i przedsiębiorstwo. Oferujemy Państwu wysokiej jakości piecz taki, które zostały wykonane ze sprawdzonych i trwałych materiałów, aby sprostać Państwa wymaganiom oraz oczekiwaniom.
SZTANCOWANIE/WYKRAWANIE
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu wysokiej jakości sztancowanie oraz wykrawanie, które sprosta wymaganiom klienta ceniącego estetykę, wysoką jakość oraz sztukę.
LISTWOWANIE
Nasza firma oferuje Państwu listwowanie wykonane na najwyższym poziomie przy użyciu sprawdzonych technologii oraz przy współpracy doświadczonych pracowników.
OPRAWA W SPIRALĘ
Nasza firma znając potrzeby naszych klientów zajmie się oprawą produktów w spiralę. W naszej pracy korzystamy tylko z najnowszych technologii, zatrudniamy doświadczonych pracowników dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość.
KASZEROWANIE
Kaszerowanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Pozwala nie tylko uatrakcyjnić wygląd produktu ale także uczynić go trwalszym i odporniejszym na zniszczenia. Nasza firma wykona kaszerowanie na najwyższym poziomie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i założeniami.
NITOWANIE
Nitowanie ma na celu scalenie i złączenie dwóch elementów. Dzięki doświadczeniu oraz bogatemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie dotyczące nitowania szybko i na najwyższym poziomie.
Tytuł
Rodzaj ogłoszenia
Miejscowość
Data
Przyjmę zlecenie
Warszawa
2012-11-23
Przyjmę zlecenie
Warszawa
2012-11-23
Przyjmę zlecenie
Warszawa
2012-11-23
Przyjmę zlecenie
Warszawa
2012-11-23
Sprzedam
Warszawa
2012-11-23
Sprzedam
Warszawa
2012-02-08
Sprzedam
Warszawa
2012-02-08
Sprzedam
Warszawa
2011-12-05
Sprzedam
Warszawa
2011-12-05
Sprzedam
Warszawa
2011-12-05