236

Dolina Bobrów Gospodarstwo Agroturystyczne Anna Michalik

  • 3 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów jest wspaniałą formą wypoczynku dla osób wymagających, szukających ciekawej formy wypoczynku na łonie natury.
Nasze gospodarstwo znajduje się w miejscowości Wólka Dłużewska i leży nad rzeką Świder.
Dogodna lokalizacja, piękne i zapierające dech w piersiach widoki, malownicze rezerwaty oraz atrakcje, takie jak wycieczki, kąpiele, ogniska sprawią, że czas spędzony w Dolinie Bobrów będzie niezapomniany.
Miła obsługa, wspaniała atmosfera i wysoki komfort sprawią, że pobyt w naszym gospodarstwie agroturystycznym stanie się wyjątkową przygodą i przeżyciem.
Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia „Doliny Bobrów”.
www:


Godziny otwarcia:
Pn. - Nd.: całodobowo

Akceptowane formy płatności:
- gotówka
- przelew
 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest położone w pobliżu lasów w Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, dzięki czemu nasi goście mogą odpocząć od miejskiego harmidru, zgiełku i hałasu na łonie natury. Nasi wczasowicze mogą liczyć na wiele atrakcji: biwaki, ekologiczne zabawy oraz Zielone Szkoły to zaledwie część z nich. Niedaleka obecność rzeki Świder oraz stawów jest idealną formą wypoczynku dla amatorów kąpieli, spacerów i wędkarstwa. Nasi goście mogą zabrać ze sobą swoich pupili. W naszym gospodarstwie można nabyć świeże mleko, domowe wędliny i jaja. Nasi goście mogą wypocząć w pokojach jedno- dwu- trzy- lub czteroosobowych, gdzie do dyspozycji mają także łazienki i kuchnię. Przed domem jest zadbany i przyjemny ogród, gdzie zlokalizowany jest także plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsce na grilla i ogniska. Miła atmosfera, piękne krajobrazy są gwarancją spędzenia niezapomnianych chwil w Dolinie Bobrów.