Dach-Lux Marek Zych

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma świadczy usługi dekarskie od wielu lat na pierwszym miejscu niezmiennie stawiając naszego klienta, dla którego gwarancją najwyższej jakości są nasze materiały oraz perfekcyjnie świadczone usługi.
Każdy projekt rozpatrywany jest przez nas indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i założeniami zleceniodawcy.
Naszym celem jest nie tylko pełen profesjonalizm i dążenie do perfekcji, ale także atrakcyjne ceny, które są przyjazne dla klienta.
Ponadto służymy Państwu fachowym i cennym doradztwem na najwyższym poziomie, dokonamy profesjonalnej wyceny gwarantując przy tym najlepszej jakości usługi.
Zapraszamy Państwa do współpracy.
Na hasło rekomendowanefirmy.pl lub dekarze.info.pl 5% rabatu.

W ramach naszej działalności firma zajmie się profesjonalnym i fachowym wykonaniem pokryć dachowych na różnego rodzaju budynkach. Służymy fachowym doradztwem i gwarantujemy wysoki poziom usług, dzięki czemu sprostamy Państwa wymaganiom. Atrakcyjne ceny wraz z korzystaniem z najlepszych narzędzi i sprzętu sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji.
Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać roboty ciesielskie na najwyższym poziomie. Do realizacji każdego zlecenia używamy tylko sprawdzonych narzędzi i najlepszych materiałów aby zagwarantować Państwu trwałość i solidność usług. Nasze prace ciesielskie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenie dotyczące więźb dachowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy do pracy używają tylko materiałów sprawdzonych i cenionych producentów dzięki czemu każde zlecenie dotyczące wykonania więźb dachowych wykonane jest na najwyższym poziomie.
Termoizolacja dachu jest niezwykle istotna w budowie każdego domu. Kiedy zostanie odpowiednio wykonana wówczas koszty ogrzewania automatycznie maleją. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy wykonamy termoizolację dachu na najwyższym poziomie spełniając Państwa oczekiwania i wymagania. Najlepszym i najwiarygodniejszym dowodem jakości naszych usług są referencje naszych klientów.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym i fachowym wykonaniem obróbek blacharskich na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom straty uzyskane w wyniku obróbki są minimalne wskutek czego nie narażamy klienta na zbędne koszty. Jesteśmy rzetelni i profesjonalni.
Dzięki doświadczeniu oraz kwalifikacjom jesteśmy w stanie wykonać docieplenie dachów sprawnie i solidnie. Możliwe jest to dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych i sprawdzonych narzędzi czy też sprzętu, gwarantując Państwu jednocześnie perfekcyjność i trwałość każdorazowego zlecenia.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym i fachowym remontem dachów z wykorzystaniem takich materiałów jak gont bitumiczny czy blachodachówka. Dołożymy wszelkich starań aby nasza praca była trwała, efektowna i solidna oraz jednocześnie spełniła Państwa oczekiwania i wymagania.