264

Contractor-Usługi Budowlane - Przemysław Wołosiuk

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma działa na rynku od roku 2000.

Bogate doświadczenie w zawodzie i bardzo dobra znajomość branży pozwala nam wykonywać nasze obowiązki na wysokim poziomie.

Działamy w branży budowlano-remontowej już od przeszło dwunastu lat.

Nawiążemy współpracę z osobami prywatnymi i podmiotami gospodarczymi nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy.

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy pracowników, którzy znają się na swoim fachu.

Doradzimy w kwestii doboru materiałów oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania w dziedzinie wyboru materiałów budowlanych.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy każde zlecenie wykonać profesjonalnie, sprawnie i estetycznie.

Nie ma dla nas zadań niemożliwych, dlatego podejmiemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zleceń.

O naszej jakości świadczą pozytywne opinie, referencje oraz grono zadowolonych z naszych usług Klientów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

W ramach naszej działalności zajmiemy się budową domów jednorodzinnych, obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych. Zakres naszych obowiązków obejmuje przeprowadzenie prac ziemnych ( niwelacja, wykopy, odwadnianie terenu), budowę fundamentów, stawianie ścian działowych i zewnętrznych, wykonawstwo izolacji budynków, ich elewacji i profesjonalnych dociepleń. Świadczymy także usługi dekarskie, zamontujemy okna i drzwi oraz wykonamy instalacje gazowe, grzewcze i wodno- kanalizacyjne. Przywiązujemy ogromną uwagę do jakości i terminowości naszej pracy.
Nasza firma przeprowadzi kompleksowe remonty i prace wykończeniowe. Proponujemy funkcjonalne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości. Zajmiemy się tynkowaniem ozdobnym i tradycyjnym, wykonawstwem gładzi gipsowych, malowaniem ścian i sufitów oraz układaniem płytek ceramicznych, paneli podłogowych i ściennych. Podejmiemy się realizacji zabudów wnęk, zaadaptujemy poddasze oraz zamontujemy sufity podwieszane.

Opinia:
super szybko i profesjonalnie buduja i doradzaja polecam warto

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: andrzej | Data dodania: 05-23-2014