Buk Biuro Rachunkowe Izabela Rygiel

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze biuro rachunkowe istnieje na rynku od kilku lat, jednakże posiadam znacznie dłuższe, bo kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zarówno pełej jak i uproszczonej księgowości.
Dzięki zdobytej wiedzy oraz umiejętnościom mogę świadczyć kompleksowe usługi rachunkowe dla małych i dużych firm.
Gwarantuję rzetelność, profesjonalizm, fachowość oraz obsługę na najwyższym poziomie.
O jakości naszych usług świadczą liczne referencje.  

W ramach naszej oferty zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych na najwyższym poziomie, jako główny cel stawiając sobie Państwa zadowolenie oraz satysfakcję. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne szkolenia są najlepszą gwarancją doskonałej jakości usług.
Nasze biuro rachunkowe zajmie się także prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania oraz propozycje. Naszymi cechami są profesjonalizm oraz rzetelność.
W ramach naszej oferty zajmiemy się również ewidencją ryczałtową, ktora jest jedną z prostszych form rozliczenia z fiskusem. Doświadczenie oraz rzetelność są najlepszą gwarancją jakości naszych usług.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także prowadzeniem rejestrów VAT. O jakości naszych usług świadczą liczne referencje.
Nasze biuro świadczy także usługi w zakresie obsługi kadrowo-płacowej Państwa firmy. Doświadczeni oraz fachowa wiedza pozwalają nam naszą pracę wykonywać na najwyższym poziomie.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także rozliczaniami z ZUS. Fachowa jakość naszych usług wyróżnia nas na tle konkurencji.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, które świadczymy na najwyższym poziomie. W ramach naszej oferty zajmiemy się rozliczaniem rocznym podatku dochodowego od osób fizycznych - PIT - dla osób uzyskujących dochody ze źródeł krajowych jak także dla osób uzyskujących dochody również zagranicą.