233

BRAMTAR

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma na rynku działa od ponad dziesięciu lat i to, co nas cechuje to indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość usług, doradztwo oraz bezpłatne pomiary.
Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, którzy swoją pracę wykonują na najwyższym poziomie.
W ramach naszej oferty znajdą Państwo najlepsze produkty, które sprostają Państwa wymaganiom oraz oczekiwaniom.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

W ramach naszej oferty zajmiemy się wykonaniem najlepszej jakości bram zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, także wjazdowych, skrzydłowych i przesuwanych z pełną, kompleksową automatyką dla Państwa komfortu oraz wygody.
Nasza firma produkuje także zachwycające i efektowne ogrodzenia oraz furtki, kraty o różnego rodzaju kolorach wraz z pełnym montażem. Każdy produkt zabezpieczany jest antykorozyjnie, dzięki czemu jest jeszcze bardziej trwały i solidny. Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.
Bramy wiśniowski
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą bram firmy Wiśniowski, produkowane są one na każdy wymiar, cechuje je wysoka jakość. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz indywidualne projekty. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz innowacyjnym rozwiązaniom takich jak malowanie proszkowe czy cynkowanie ogniowe jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość, efektywność oraz trwałość produktu. Nasze produkty i wyroby są kompleksowym rozwiązaniem dla przemysłu i domu, zaś firma Wiśniowski jest znaną i cenioną polską firmą.
Automatyka, faac - najlepszy z możliwych wyborów
Dziś każdy klient ceni sobie wygodę oraz nowoczesne rozwiązania, które poprawią organizację oraz ułatwią wykonywanie obowiązków dnia codziennego. Proponujemy Państwu bramy najlepszej jakości które umożliwią otwieranie bramy bez wychodzenia z samochodu oraz świetnie będą chronić posesję przed intruzami. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo napędy do bram skrzydłowych, przesuwanych, garażowych. Szeroki wybór napędów sprawi, że bezproblemowo wybiorą Państwo ten, który sprosta Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.
Okna Decco
Oferujemy Państwu okna najlepszej jakości, które zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów w procesie najnowszych technologii. Nasze okna cechują się dobrym profilem, które zapobiegną przed szumem i hałasem, zanieczyszczeniami oraz wilgocią. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, umiejętności, wiedzę które umożliwiają wykonywanie naszej pracy na najwyższym poziomie.
Parapety AGLOMARMUR
Parapety aglomarmur wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, zaś bogaty wybór kolorów oraz wzorów umożliwi Państwu dopasowanie parapetu do wnętrza i wyposażenia swojego mieszkania czy domu. To co cechuje te parapety to przede wszystkim trwałość, odporność na wypaczanie, wytrzymałość, niesamowita lekkość oraz łatwość pielęgnacji i utrzymania czystości.
Parapety zewnętrzne
Nasze parapety są wyprodukowane z najlepszej jakość materiału czyli ocynkowanej blachy oraz posiadamy bogaty wybór tych wyrobów pod względem kolorystycznym. Produkt ten jest niezwykle trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznym i klimatycznych.
Parapety wewnętrzne
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu także najlepszej jakości parapety wewnętrzne które zostały wykonane ze sprawdzony materiałów. Nasze produkty są trwałe i solidne, efektowne i eleganckie, są odporne na warunki atmosferyczne.

Opinia:
Super jestem bardzo zadowolona z obsługi fachowosc i doradztwo na najwyższym poziomie ceny bezkonkurencyjne w Tarnowie a sprzedający Pan Dawid to klasa sama w sobie :))

Gorąco Polecam !

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: IWONA | Data dodania: 01-13-2012


Opinia:
Super jestem bardzo zadowolona z obsługi fachowosc i doradztwo na najwyższym poziomie ceny bezkonkurencyjne w Tarnowie a sprzedający Pan Dawid to klasa sama w sobie :))

Gorąco Polecam !

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: IWONA | Data dodania: 01-13-2012


Opinia:
POLECAM W 100 %
SZYBKA REALIZACJA I MILA OBSŁUGA :)

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: URSZULA | Data dodania: 12-09-2010