433

BorDACH Andrzej Borkowski

  • 4.5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Od ponad piętnastu lat nasza firma świadczy usługi dekarskie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego łącząc pasję z profesjonalizmem oraz z chęcią sprostania Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.
Dach pełni nie tylko formę ochronną budynku ale także estetyczną, gdzie współgrać powinien z architekturą oraz charakterem budynku, dlatego zadanie to najlepiej jest powierzyć firmie rzetelnej i doświadczonej.
Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnią praktyką dzięki czemu nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.
Zapraszamy Państwa do współpracy z nami.
W trosce o wygodę i komfort naszych klientów oferujemy Państwu dowóz materiałów gratis oraz dając nawet pięcioletnią gwarancję na świadczone usługi.
Na hasło Rekomendowane Firmy udzielamy nawet 5 % rabatu.

Usługi dekarskie świadczymy od ponad dziesięciu lat łącząc fachowe podejście do każdego klienta z pasją i profesjonalizmem. Krycie dachów wykonujemy na najwyższym poziomie spełniając oczekiwania zleceniodawców. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.
W naszym kraju wiele firm dekarskich świadczy swoje usługi, jednak nasza różni się od nich fachowym podejściem do klienta, pasją oraz stale udoskonalaną wiedzą i umiejętnościami. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam prowadzić usługi dekarskie na najwyższym poziomie.
W ramach naszej działalności zajmiemy się montażem okien dachowych na Państwa zlecenie. Służymy fachowym doradztwem i wskazówkami, do pracy używamy tylko najwyższej jakości narzędzi i sprzętu dzięki czemu każde zlecenie wykonane jest profesjonalnie i w terminie.
Komunikacja dachowa nie tylko ułatwia poruszanie się po każdym pokryciu dachowym ale także gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Dzięki komunikacji dachowej dotarcie do anteny, komina staje się niezwykle wygodne i proste.
Ławy i stopnie kominiarskie są niezwykle przydatne i potrzebne ponieważ nie tylko ułatwiają dotarcie do komina ale także poprawiają komfort pracy znacznie podnosząc bezpieczeństwo kominiarza.
Zsuwający się zimą śnieg z dachu może wyrządzić krzywdę przechodniom dlatego warto zadbać o to, aby na naszych dachach znajdywały się płotki przeciwśniegowe.
Fenomen i niewątpliwą zaletą papy termozgrzewalnej jest fakt, że daje bardzo duże bezpieczeństwo oraz zapewnia szczelność pokryć dachowych. Każdy doświadczony dekarz użyje papy do swojej pracy.
Obecność kominka wentylacyjnego jest niezbędna w każdym domu. Jest świetna wentylacją, która zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort. Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu zamontuje kominek wentylacyjny w Państwa domach na najwyższym poziomie.
To od konstrukcji dachowej zależy nasz komfort, bezpieczeństwo oraz jakość wykonania i trwałość dachu. Nasza firma wykona konstrukcję dachową rzetelnie i profesjonalnie gwarantując wysoką jakość realizacji usługi.
W sytuacji kiedy decydujemy się na wymianę, przebudowę lub rozbudowę dachu musimy zadanie to powierzyć doświadczonej firmę dekarskiej która swoją pracę wykona zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nasza firma cieszy się zaufaniem oraz satysfakcją klientów, czego dowodem są liczne referencje.
Więźba dachowa jest od wielu lat wykorzystywaną metodą budowie domów, zwłaszcza jednorodzinnych. Nasza firma dzięki doświadczeniu oraz fachowej wiedzy wykona każde powierzone nam zlecenie zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.
Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie różnego rodzaju pokryć dachowych a dzięki wieloletniemu doświadczeniu racę wykonujemy perfekcyjnie i rzetelnie. Zajmiemy się nie tylko montażem pokryć dachowych, ale także zrzuceniem i wymianą obecnych.
To, jaką konstrukcję dachową zastosujmy zależy od wielu czynników takich jak chociażby kształt dachu, jego rozpiętość czy przeznaczenie budynku. Nasza firma dekarska konstrukcjami dachowymi zajmuje się od wielu lat, dlatego możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych usług w połączeniu z profesjonalizmem i rzetelnością.
Budowa dachu jest procesem niezwykle złożonym, zaś jego dobre wykonanie zależy od wielu czynników. Nasza firma dzięki doświadczeniu, użyciu tylko fachowych i sprawdzonych narzędzi oraz umiejętnościom jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom.
W ramach naszej działalności zajmiemy się profesjonalnym i rzetelnym naprawieniem dachu w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Dla nas i naszych pracowników nie ma zadań niemożliwych, ponieważ posiadamy odpowiednie umiejętności i doświadczenie zdobyte w ciągu wieloletniej praktyki.
Nasza firma dekarska dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu podejmie się realizacji zleceń w zakresie remontu dachów na najwyższym poziomie. Korzystamy tylko z specjalistycznych narzędzi i sprzętu oraz zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wyjątkową trwałość oraz efektywność naszej pracy.
Nasza firma zajmie się także dokładnym i błyskawicznym odśnieżaniem dachów różnego typu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.