264

Biuro Rachunkowe Gabi Gabriela Krefta-Marczak

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze biuro rachunkowe powstało w roku 1999 w odpowiedzi na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów.
Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.
W ramach naszej oferty zajmiemy się kompleksową obsługą księgowo-rachunkową przedsiębiorstw oraz fachowym doradztwem i pomocą w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Atrakcyjne ceny oraz usługi świadczone na wysokim poziomie są gwarancją sukcesu oraz Państwa zadowolenia.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  

W ramach naszej oferty zajmiemy się ewidencją zdarzeń gospodarczych w KPIR oraz środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Sporządzimy także profesjonalnie i rzetelnie deklarację podatkową w stosunku miesięcznym oraz rocznym PIT oraz skonsultujemy i zanalizujemy wynik finansowy i podatkowy z klientem.
Nasze biuro rachunkowe w ramach naszej oferty zajmie się ewidencją zdarzeń gospodarczych oraz środków trwałych wraz z wyposażeniem. Nasi pracownicy sporządzą także deklarację podatkową roczną oraz miesięczną oraz otrzymany wynik finansowy i podatkowy skonsultują z klientem.
Zajmiemy się zarejestrowaniem Państwa do podatku VAT oraz będziemy stale aktualizować Państwa dane. Ponadto zanalizujemy oraz skontrolujemy poprawność dokumentów VAT. W razie powstałych błędów w dowodach księgowych zajmiemy się korektą. Sporządzimy rejestry zakupu i sprzedaży VAT oraz złożymy deklarację VAT UE.
W ramach naszej oferty zajmiemy się sporządzeniem sprawozdań dla banków, instytucji oraz partnerów leasingowych. Sprawozdanie obejmuje bilans, rachunki zysków oraz strat, informacje dodatkowe oraz dane z przepływów pieniężnych. W ramach naszej oferty stworzymy także sprawozdanie dla właściciela oraz zarządu.
W ramach naszej oferty zajmiemy się sporządzeniem umowy na potrzeby kadrowe, rozliczymy Państwa firmę z ZUS, stworzymy listę płac oraz świadectwa pracy pracowników zatrudnionych w państwa przedsiębiorstwie.
W ramach naszej oferty zajmiemy się pomocą, fachowym doradztwem w kwestii założenia lub likwidacji działalności gospodarczej. Zapraszamy Państwa do współpracy.