234

Biuro Rachunkowe Anna Kuczyńska

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze biuro rachunkowe świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie już od roku 1997.
Kładziemy nacisk na to, aby nasze działania zyskały Państwa zaufanie i zadowolenie.
Jesteśmy profesjonalistami, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
Naszym głównym celem jest udzielenie pomocy w zarządzaniu Państwa firmą w aspekcie księgowym oraz we wszelkich formalnościach prawnych.
Nasze usługi cieszą się zaufaniem oraz zadowoleniem naszych klientów, czego dowodem są liczne referencje.  

W ranach naszej oferty zajmiemy się fachowym i profesjonalnym księgowaniem dokumentów na najwyższym poziomie.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów oraz poprowadzić księgi handlowe dokładnie, rzetelnie i profesjonalnie.
Nasze biuro rachunkowe zajmie się ewidencją przychodów w Państwa firmie. Możliwe jest to dzięki naszemu doświadczeniu, fachowej wiedzy oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników.
W ramach naszej oferty zajmiemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów dbając o to, aby wszystko zostało wykonane rzetelnie dokładnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Dla wygody i na potrzeby naszych klientów zajmujemy się także prowadzeniem rejestrów sprzedaży na najwyższym poziomie.
Nasze biuro rachunkowe na Państwa życzenie przygotuje dane do Głównego Urzędu Statystycznego.
W ramach naszej oferty zajmiemy się prowadzeniem bilansu rachunku zysków i strat. To, co wyróżnia nasze biuro rachunkowe na tle konkurencji to indywidualne podejście od potrzeb każdego naszego klienta.
Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem wyliczenia podatku dochodowego CIT oraz VAT zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Nasze biuro rachunkowe służy także cenną i fachową radą w kwestii kadrowo- płacowej w Państwa przedsiębiorstwie.
Posiadamy doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. W ramach naszej oferty zajmiemy się sporządzeniem umów dla państwa pracowników.
Nasze biuro rachunkowe zajmie się obsługą rozliczeń z ZUS oraz PFRON, jako główny cel stawiając sobie Państwa komfort, zadowolenie oraz satysfakcję.
W ramach naszej oferty zajmiemy się sporządzeniem świadectw pracy dla pracowników zatrudnionych w Państwa przedsiębiorstwie.
Na polskim rynku działamy już od kilkunastu lat, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Sporządzenie listy płac nie jest dla nas żadnym wyzwaniem.
W ramach naszej oferty zajmiemy się audytem podatkowym w Państwa firmie w celu optymalizacji obciążeń podatkowych w Państwa przedsiębiorstwie.
Nasze biuro rachunkowe służy pomocą oraz fachowym doradztwem w założeniu oraz likwidacji Państwa przedsiębiorstwa.
Dla wygody oraz komfortu naszych klientów zajmiemy się reprezentacją ich osoby przed organami administracji oraz urzędami.
W ramach naszej oferty zajmiemy się przygotowaniem rożnego rodzaju pism oraz podań urzędowych sporządzonych na najwyższym poziomie.
Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych zajmiemy się także rozliczeniem kontraktów z NFZ z zakresu stomatologii.