Bar Aleksander

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma branżą gastronomiczną zajmuje się od roku 1979 zaś to, co nas cechuje to profesjonalizm, fachowe podejście od każdego klienta oraz ponadprzeciętne umiejętności.
Atrakcyjne ceny oraz polska kuchnia wyróżniają nas na tle konkurencji.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także dostarczeniem posiłków an wskazany przez Państwa adres.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Ta tradycyjna polska potrawa od wielu lat cieszy się dużą popularnością pośród naszych klientów. Doskonałe ziemniaczki w połączeniu z wyśmienitą surówką oraz zasmażanymi buraczkami tworzą prawdziwy rarytas.
Kotlet pożarski jest świetnym rozwiązaniem dl klienta kochającego tradycyjne dania z dodatkiem wyśmienitych przypraw. Niespotykany smak i aromat tej potrawy zapadnie państwu na długów pamięci.
Stek wieprzowy jest przygotowany z myślą o kliencie wymagających łączącym wspaniały smak z tradycyjną kuchnią polską.
Żeberka wieprzowe w połączeniu z kaszą gryczaną, buraczkami oraz surówką tworzą wyśmienite tradycyjne danie z kuchni polskiej.
Befsztyk jest daniem, który zapadnie w pamięć klientowi wymagającemu i ceniącemu smak i aromat potrawy. W połączeniu z ziemniakami, buraczkami i ziemniakami tworzą wyśmienity zestaw.
Ozorek wołowy sprosta wymaganiom nawet najbardziej surowych smakoszy. Dodatek w postaci kaszy gryczanej, buraczków oraz surówki świetnie podkreśli ich wspaniały smak.
Danie w postaci żołądków drobiowych oraz kaszy gryczanej, marchewki i surówki sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów.
Na uwagę zasługuje szczególnie udziec z indyka, który w połączeniu z ziemniakami oraz buraczkami i surówką tworzy danie o niespotykanym smaku i aromacie.
Daniem, które cieszy się dużą popularnością jest kotlety schabowy panierowany, który wraz z ziemniakami, kapustą zasmażoną oraz surówką tworzy tradycyjną polską potrawę.
Ten kotlet sprosta wymaganiom nawet najbardziej surowych klientów. Dzięki dodatkom takim jak ziemniaki, marchewka, surówka tworzy danie, którego nie da się zapomnieć.
Mięso wołowe z sosem chrzanowym jest tradycyjnym polskim daniem, które sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów.
Gulasz wykonany z serc wieprzowych zdobędzie Państwa podniebienia zaś dodatek kopytek, buraczków oraz surówki czyni go wspaniałym i sycącym zestawem.
Kapusta faszerowana, czyli tradycyjne gołąbki są tradycyjnym daniem kuchni polskiej, które w połączeniu z ziemniakami i sosem pomidorowym nie ma sobie równych.
Fasolka po bretońsku jest propozycją dla klienta wymagającego i ceniącego ponad wszystko smak oraz aromat potrawy. W połączeniu z ziemniakami, buraczkami oraz surówką tworzy wspaniałe danie, którego nie można zapomnieć.
Klopsy z indyka w wyśmienitym sosie pieczarkowym są daniem, które cieszy się dużą popularnością, cenione jest przede wszystkim za wyśmienity smak oraz niezapomniany aromat.
Bigos jest daniem kuchni polskiej, który każdy z nas pamięta z domu rodzinnego. W połączeniu z białą kiełbasą oraz ziemniakami tworzy danie godne uwagi.
Wątróbka wieprzowa jest propozycją dla klienta wymagającego. Jej smak i aromat na długo zapadnie w pamięci zaś w połączeniu z buraczkami, surówką oraz ziemniakami tworzy wspaniałe zestawienie.
Nasza pieczeń wieprzowa w specjalnym sosie sprosta wymaganiom każdego smakosza a niezapomniany smak i aromat zapadnie na długo w Państwa pamięci.
Tradycyjne polskie danie, jakim jest kotlet po góralsku cechuje się wspaniałym smakiem oraz niespotykanym aromatem. W połączeniu z kapustą zasmażaną oraz ziemniakami i surówką tworzy danie godne polecenia.
Daniem godnym polecenia jest filet z kurczaka wraz z dodatkiem ziemniaków, marchewki z groszkiem oraz surówką. Tego dania nie da się zapomnieć ze względu na wspaniały smak oraz aromat.
Pierogi ze skwarkami są daniem z kuchni polskiej, które cechuje się wspaniałym smakiem oraz aromatem. Godne polecenia ze względu na doskonałe użycie przypraw oraz tradycyjnych rozwiązań kulinarnych.
Pierogi te cechuje tradycyjny smak oraz aromat, którego nie da się zapomnieć. Bez wątpienia sprosta wymaganiom nawet najbardziej surowych klientów.
Filet szwajcarski sprosta wymaganiom gości oczekujących niezapomnianego smaku oraz aromatu, którego nie da się zapomnieć. W połączeniu z marchewką z groszkiem, ziemniakami oraz surówką tworzą danie godne polecenia.
Gwarancją niecodzienno smaku oraz bogatego aromatu jest nasza pieczeń rzymska, która w połączeniu z kaszą gryczaną, surówką oraz buraczkami jest daniem popularnym i smacznym.