Avocado Restaurant & Wine

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza Restauracja to połączenie wyśmienitego smaku, pasji i miłości do kuchni. Dbamy o to, by nasi Goście czuli się tu dobrze i komfortowo, a wystrój i panujący to nastrój zachęcał do szybkiego powrotu. Specjalizujemy się w nowatorskiej kuchni inspirowanej tradycyjnymi, staropolskimi przepisami. Nasze potrawy są przygotowane na bazie autorskich receptur z wykorzystaniem najświeższych i najwyższej jakości produktów.

Mamy pewność, że nasi Klienci dostają to, co najlepsze- dania zdrowe, aromatyczne i przede wszystkim smaczne. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych szefów kuchni oraz miłą obsługę kelnerską. Nasze menu jest dostosowywane do Państwa gustów i smaków. Gwarantujemy także rozsądne ceny i miłą atmosferę. Zapraszamy Państwa serdecznie do Restauracji Avocado.

Warsztaty Żryj zdrowo z Avocado
Zespół Avocado oraz dietetyk Anna Zientalska (Żryj Zdrowo) podczas 3 odrebnych spotkań nauczą gości jak w łatwy sposób przygotowywać zdrowe i smaczne codzienne posiłki, kasze oraz słodycze.
Odkryj Nowy Smak Jeżyc
Na kulinarnej mapie Poznania jest miejsce, w którym miasto zwalnia obroty, a wskazówki zegarków zaczynają cykać nieco ciszej. Kiedy przejdziesz nastrojowy Dziedziniec Nowego Serca Jeżyce odkryjesz restaurację AVOCADO, której wnętrza są równie apetyczne jak menu skomponowane z sezonowych przebojów kulinarnych.
Najesz Się Zdrowo
Fantazje kulinarne szefa kuchni to oryginalne połączenie tradycyjnych smaków w nowoczesnej aranżacji skomponowane ze zdrowych i aromatycznych produktów najwyższej jakości. Świeże warzywa i owoce z Rynu Jeżyckiego, składniki od lokalnych dostawców oraz własne produkty AVOCADO sprawiają, że menu restauracji zachwyca smakiem o każdej porze dnia i roku.
Atmosfera Przyprawiona Uśmiechem
Przyjemne wnętrza oraz atmosfera przyprawiona dobrą muzyką, uśmiechem obsługi z dodatkiem rozmów z szefem kuchni sprawiają, że nawet najkrótsza chwila w restauracji Avocado jest prawdziwą przyjemnością.
W Centrum Obok? Centrum
W restauracji zlokalizowanej w Nowym Sercu Jeżyc, przy ul. Dąbrowskiego 29 ? tuż obok Rynku Jeżyckiego poczujesz się swobodnie, porozmawiasz o interesach, posurfujesz w sieci i zawsze zostaniesz szybko obsłużony ? a wszystko to w bezpretensjonalnej i miłej atmosferze oraz w oprawie wnętrz, w których poczujesz się jak u siebie.
Przepis Na Udany Dzień
Restauracja AVOCADO to idealne miejsce, w którym można zjeść śniadanie, lunch i kolację pod krawatem, w towarzystwie znajomych lub rodziny albo wybrać się na nastrojową randkę. Do tego szybki i wygodny dojazd z każdego miejsce w Poznaniu. Wszystko razem stanowi dobry przepis na udany dzień.
Tytuł
Rodzaj ogłoszenia
Miejscowość
Data
Przyjmę zlecenie
Poznań
2016-01-07