236

Auto Serwis Grzegorz Sobejko

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasz warsztat samochodowy przeprowadza przeglądy okresowe pojazdów, specjalizuje się w regeneracji pomp oraz prowadzi sprzedaż części samochodowych pochodzących od wiodących producentów.

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra pracowników, bogate doświadczenie zawodowe, stałe grono klientów oraz nowoczesne zaplecze mechaniczne.
Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych, w regeneracji pomp, w serwisie klimatyzacji, w wulkanizacji, w tuningu silników i wtryskiwaczy oraz w przeprowadzaniu przeglądów okresowych.
Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Istnieje możliwość dojazdu do klienta w odległości do 30 km od Radymna.
Zapraszamy do współpracy.
Nowoczesne zaplecze techniczne, bogata praktyka zawodowa, wykwalifikowana kadra pracowników oraz pasja pozwalają prowadzić nasz warsztat samochodowy na wysokim poziomie. Nie ma dla nas zadań niemożliwych, jesteśmy otwarci nawet na najbardziej nietypowe realizacje. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych, w regeneracji pomp, w naprawach klimatyzacji czy w komputerowej geometrii kół. Wciąż poszerzamy zakres naszej działalności.
W naszym zakładzie pracują doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy doskonale znają się na mechanice pojazdowej. Przeprowadzamy naprawy serwisowe, regenerujemy pompy w samochodach z silnikiem diesel, naprawiamy klimatyzacje oraz realizujemy inne prace w zakresie mechaniki. Gwarantujemy solidne, terminowe i rzetelne wykonanie zlecenia.
Prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju części samochodowych, które pochodzą od wiodących producentów w branży motoryzacyjnej. Na życzenie klienta, sprowadzamy nawet najbardziej nietypowe i trudnodostępne podzespoły. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjną ofertę cenową.
Bazując na zdobytym doświadczeniu oraz fachowej wiedzy motoryzacyjnej, przeprowadzamy kompleksowe przeglądy techniczne. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz wysoki standard usług, co potwierdzają pozytywne oceny i rekomendacje.
Bazując na doświadczeniu oraz wymaganiach Klienta, podejmiemy się kompleksowego tuningu silników i wtryskiwaczy. Nasze usługi wykonujemy sprawnie i fachowo.