ATS Security

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza firma istnieje na polskim rynku już od roku 2004.

Profesjonalizm, doświadczenie i szeroka wiedza na temat potrzeb zleceniodawców oraz nowoczesnych rozwiązań, pozwala nam świadczyć nasze usługi w dziedzinie alarmów i zabezpieczeń mienia na najwyższym poziomie.

Decydując się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem możecie być Państwo pewni swojego bezpieczeństwa, indywidualnego podejścia do Państwa potrzeb oraz niskich cen naszego sprzętu, który kupujemy u wiodących producentów, bądź którego importem zajmujemy się we własnym zakresie.

Współpracujemy ze znanymi markami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu szeroką ofertę produktów w dziedzinie ochrony i zabezpieczeń.

Współpraca z nami to gwarancja jakości i zadowolenia, mamy pewność, że dostarczamy Państwu asortyment, który sprosta Państwa wymaganiom w 100%.

Przez wiele lat istnienia, nawiązaliśmy współpracę z największymi, najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami. W naszej ofercie są produkty firm takich jak: Siemens, Bosch, Satel, Crow, DSC, Visonic, Paradox, Takex, Risco, Pulsar, Rokonet, Optex, Proel, Commax, Elmes, Gorke, Roger, Polon-Alfa, Panasonic, Mintron, Computar, OPTIVA, VECO, VJBC, BCS, DVS, INTROX, NOVUS, SAMSUNG, CAMSAT, Philips. Bez przesady można powiedzieć, że u nas można kupić wszystko z szeroko pojętej branży security.
Zapraszamy.

1.Systemy przeciwpożarowe
2.Systemy alarmowe
3.Automatyka do bram
4.Automatyka
5.Kamery przemysłowe
6.Kontrola dostępu
7.Domofony i Videodomofony
8.Okablowanie