233

Akademos - Fitness klub-Rehabilitacja-Rekreacja

  • 0 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz klub zadba o to, żebyś cieszył się doskonałym zdrowiem, witalnością oraz aktywnością fizyczną.
Nasi instruktorzy, dla których praca jest ogromną pasją i wyzwaniem są gotowi poświęcić swój czas i podzielić się fachową wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi klientami.
Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, który pozwala komfortowo dbać o sylwetkę oraz zachować dobrą kondycję i krzepę fizyczną.  
Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych i cenionych w środowisku usług.

 

Fitness to lekki rodzaj aktywności fizycznej, który przynosi zaskakujące efekty. Zwykle popularny jest pośród naszych klientek, które pragną zmienić kształt swojej sylwetki, zgubić zbędne centymetry i kilogramy w miłej i przyjaznej atmosferze. Zaskakujące efekty, dobry i zbawienny dla zdrowia ruch oraz ciekawy klimat zajęć powoduje, ze z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej uczestniczek i uczestników w naszych zajęciach Fitness. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Pod pojęciem rekreacji kojarzymy połączenie ruchu i aktywności fizycznej z przyjemnością, pasją i hobby. Nasze zajęcia rekreacyjne poprawią twoją formę fizyczną, poczujesz się lepiej i młodziej, efekty odczujesz niemal natychmiastowo i odkryjesz, że rekreacja w naszym towarzystwie uzależnia. Wyjątkowo atrakcyjne ceny połączone z fachowym doradztwem oraz programem sprawia, ze cieszymy się dużą popularnością pośród naszych klientów. Zapraszamy.
Nasza siłownia wyposażona jest w najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny sprzęt polecany i praktykowany przez najbardziej znanych i cenionych kulturystów na całym świecie. Mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo naszych instruktorów, na ułożenie programu, który pozwoli zmienić Ci twoją sylwetkę nie do poznania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.