236

Akademia Rozwoju Zawodowego Medica

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już w starożytności zdawano sobie sprawę ze zbawiennego wpływu masażu nie tylko na stan fizyczny, ale także psychiczny człowieka. Profesjonalnie wykonany masaż pozwala nie tylko się odprężyć i zapomnieć o troskach dnia codziennego, ale także wzmacnia system immulogiczny, pozwala się trwale pozbyć bólu i napięcia mięśni. Masaż ma także lecznicze właściwości: regeneruje uszkodzone mięśnie i wzmaga ich gojenie, poprawia krążenie w wyniku czego organizm jest bardziej dotleniony.
 Akademia Rozwoju Zawodowego „Medica” posiada dziesiątki oddziałów na terenie całej Polski, także w Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się organizacją i prowadzeniem najlepszych kursów zawodowych, na których zdobędą Państwo fachową wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną z zakresu technik masażu oraz innych technik, które wywodzą się z medycyny Dalekiego Wschodu.
Wysoki poziom kształcenia oraz wiele istotnych sukcesów zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego kursanta, najbardziej doświadczonym i wykwalifikowanym wykładowcom i instruktorom oraz nowoczesnym, na miarę XXI wieku urządzeniom wspomagającym naukę.
Dzięki naszym kursom zdobędą Państwo odpowiednią wiedzę i umiejętności, które pozwolą na zdobycie nowego zawodu, odpowiednich uprawnień pozwalających na otworzenie swojej własnej działalności.
Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko profesjonalny system kształcenia, ale także konkurencyjne ceny, które możemy rozłożyć na dogodne raty. Bez zbędnych formalności mogą Państwo studiować w trybie zaocznym i wieczorowym, prowadzimy także kursy uzupełniające dla studentów kierunku fizjoterapeutycznego. Od dłuższego czasu prowadzimy także kursy dla osób niesłyszących i niedowidzących.
Po pozytywnym zdaniu egzaminu nasi kursanci dostają dyplom, który uprawnia do wykonywania zawodu masażysty, oraz Zaświadczenie MEN.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Zawodowy Kurs Masażu klasycznego  I i II stopnia
Kurs I stopnia w głównej mierze na celu ma poznanie anatomii człowieka, wprowadzenie pojęć masażu klasycznego oraz nauki chwytów dla charakterystycznych technik masażu.
Kurs II stopnia zapoznaje kursanta głównie z techniką masażu korekcyjnego oraz daje szeroką wiedzę na temat skrzywień kręgosłupa, wad postawy, udaru mózgu etc.
Kurs dla studentów fizjoterapii
W naszej ofercie przygotowaliśmy także propozycję dla studentów fizjoterapii, którzy pragną uzupełnić wiedzę na temat m.in. masażu relaksacyjnego, kosmetycznego, odchudzającego, sportowego, izometrycznego oraz limfatycznego.
Kurs kompleksowy  - Bestseller tego roku
Oferta ta skierowana jest dla osób, które pragną połączyć zdobycie wiedzy z kursu I i II oraz kursy masażu bańką chińską i kamieniami wulkanicznymi jednocześnie. Oferujemy profesjonalne szkolenie przez najlepszych wykładowców. Z uwagi na duże zainteresowanie kursem wprowadziliśmy niezwykle atrakcyjne ceny z możliwością rozłożenia na dogodne raty.
Kurs  masażu kamieniami wulkanicznym
Masaż kamieniami wulkanicznymi cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Zostaje doceniony przede wszystkim poprzez zbawienne działanie na stan ciała i ducha człowieka. Nasz kurs obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne, które pozwolą zyskać Państwu zyskać cenną wiedzę i umiejętności w masażu gorącymi kamieniami wulkanicznymi.
Kurs masażu bańka chińską
Masaż bańką chińską pozwoli nie tylko ukoić nerwy i uzyskać spokój ducha, ale także ma zbawienny wpływ w leczeniu takich schorzeń jak astma czy nadciśnienie. Dzięki naszemu kursowi zdobędą Państwo specjalistyczną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Państwu wykonywać swój wymarzony zawód.
Kurs masażu ziołowymi stemplami
Masaż ziołowymi stemplami ma wieloletnią tradycję. Pozwala na pełne odprężenie i rozluźnienie mięsni, co znacznie wpływa na samopoczucie i dobry nastrój. Nasi najlepsi wykładowcy pozwolą Państwu zdobyć cenną wiedzę na temat techniki masażu ziołowymi stemplami. Dzięki minimum formalności i przystępnym cenom pozwalamy wielu kursantom spełnić swoje marzenia.