455

Agencja Artystyczna NEUTRINO

  • 5 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasza Agencja Artystyczna zajmie się kompleksową organizacją róż mego rodzaju imprez na najwyższym poziomie.
To, co nas wyróżnia to przede wszystkim doświadczenie, jakość oraz kreatywność i przede wszystkim atrakcyjne ceny.
Jako główny cel stawiamy sobie sprostanie Państwa nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom oraz wymaganiom.
O jakości naszej pracy świadczą liczne referencje naszych zadowolonych klientów, do których grona dziś mogą Państwo dołączyć.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Oferujemy Państwu najlepsze lokale oraz catering, zajmiemy się dekoracjami oraz aranżacjami kwiatowymi. W naszej gestii leży także oryginalne i efektowne ustrojenie auta, busów czy też autokarów. Pomożemy w doborze strojów okolicznościowych np. ślubnych oraz w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej, fotografów, DJ, wizażystów oraz stylistów. Zapewnimy ciekawe atrakcje na wesela, bankiety oraz eventy.
Już do dłuższego czasu zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych takich jak śluby czy wesela na najwyższym poziomie. Zrealizujemy wieczory kawalerskie oraz panieńskie państwa marzeń, zorganizujemy różne imprezy integracyjne, eventy, które przedstawią Państwa firmę z zupełnie niej strony. Zajmiemy się sesjami zdjęciowymi oraz filmowymi. Z przyjemnością zorganizujemy imprezy takie jak studniówka, dyskoteki i festyny czy te odbywające się w przedszkolach oraz szkołach. Wszystko zostanie zorganizowane perfekcyjnie i na jak najwyższym poziomie.
W ramach naszej oferty zajmujemy się także sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną strojów karnawałowych i kostiumów dla dzieci oraz dorosłych. Oferujemy także akcesoria i dodatki, które ubarwią Państwa strój. W naszym asortymencie znajdą Państwo także wszystkie potrzebne asortymenty do zorganizowania urodzin, czyli śmieszne gadżety, okulary, prezenty oraz ich opakowania, dyplomy oraz statuetki. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu także akcesoria ślubne oraz weselne, bogaty wybór balonów oraz zaproszeń an różne okazje.