ADMAR PARKIETY

  • 3.67 Gwiazdki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza firma na polskim rynku istnieje od wielu lat i jako główny cel stawiamy sobie to, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
W tym celu udoskonalamy nasze umiejętności oraz dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało wykonane rzetelnie i profesjonalnie.
O jakości naszych usług świadczą liczne referencje oraz certyfikaty.
Atrakcyjne ceny oraz wysokiej jakości praca wyróżniają nas pośród konkurencji.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

 

Cechuje nas rzetelność oraz fachowe podejście do każdego z naszych klientów. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom łącząc pracę nie tylko z obowiązkami, ale także z pasją i przyjemnością. W ramach naszych usług zajmiemy się renowacją podłóg w Państwa domach oraz mieszkaniach. Wykonamy czynności takie jak cyklinowanie, polerowanie, szpachlowanie oraz lakierowanie przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych technologii.
Jesteśmy profesjonalistami, którzy w swojej pracy stawiają przede wszystkim na efekt oraz jakość, które sprostają Państwa oczekiwaniom oraz wymaganiom. Już od wielu lat zajmujemy się montażem podłóg na najwyższym poziomie używając do pracy tylko sprawdzonych i najwyższej jakości materiałów oraz sprzętu, który zagwarantuje trwałość oraz solidność przez wiele lat użytkowania.
W ramach naszej oferty zajmiemy się także profesjonalnym i kompleksowym remontem Państwa mieszkań. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę, które pozwalają nam wykonać każde zlecenie zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz założeniami. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wysokim poziomem pracy wyróżniają nas na tle konkurencji. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Opinia:
Usuwaliśmy pozostałosci po parkiecie - czarna lepiąca,cuchnąca smola. skorzystaliśmy z usług firmy ADMAR. Polecamy wszystkim, firma solidna, punktualna. Ekipa sympatyczna, profesjonalna.

  • Currently 3.5/5 Stars.
 Autor opini: Agata | Data dodania: 08-24-2013